MY ENGLISH BLOG

neljapäev, aprill 2

Meem: 7 tõde minust /Meme: 7 truths about me

Kuduv koeraomanik ja Krista andsid mulle teatepulga.

1. Ülekõige hindan inimestes siirust. Mulle meeldivad väga erinevate maailmavaadetega inimesed, niikaua, kuni nad on siirad ja ei ürita olla keegi teine, kui nad tegelikult on. 
2. Mul on vaja aeg-ajalt üksi olla. Juba kooli ajal käitusin oma ema arvates natuke imelikult, kui panin oma toa ukse kõvasti kinni ja tahtsin üksi olla. Kusjuures ma tahan olla üksi just nii, et lähedased ja kallid inimesed on kohe teiselpool ust :) Üksi elada ma ei tahaks.
3. Mu kodu on mu kindlus. Kõige parem koht maailmas. Pole midagi paremat kodus olemisest. Ma arvan, et see tunne on tekkinud minus tänu minu emale, kes lõi meile kunagi ilusa ja mugava kodu, kus oli alati soe söök ja kook ja rõõmus meel.
4. Ma joon päevas vähemalt 4 300ml kruusi teed. Vahel rohkem. Tee peab olema must ja kvaliteetne. Igasugu marja- ja heinapebreleotised mulle ei maitse. Samuti mitte odav must tee või siis "kotikese" tee (väljaarvatud Liptoni püramiidikotikesed, mis on head, eriti Gold Tea).
5. Ma pean saama magada. Mulle on kaasa antud suur unevajadus ja sellega juba ei võitle. 
6. Mul on vaja rääkida. Eriti on mul vaja rääkida Andresega. Pool tundi Andresega rääkimist ja igasugune halb tuju on läinud :) 
7. Mulle on väga palju antud. Ma olen selle eest ülimalt tänulik ja loodan, et suudan ka ise andja olla. 

Edasi annan mängu Parankale, Ingale, Gerlyle, Gerlile ja Thredahliale

1. Sincerity is the virtue I value most in people. 
2. From time to time I have to be alone. I wouldn't like to live alone, but I desperately need some time of my own.
3. My home is my castle. Best place in the world.  I like to be at home. When I was a little girl, I had a really nice home where good food and a pie were never absence. Maybe that's why my home is still so important to me.
4. I drink a lot of tea, about 4 big mugs a day. I like only the best black tea. Fruit and herb teas are not for me.
5. I have to get good sleep. I need it and I can't help it.
6. I need to talk. Especially with my hubby. He is my best friend and talking to him cheers me up:)
7. I am a lucky person who has been given a lot. I highly appreciate it and I hope to be a person, who pays it forward.

5 kommentaari:

viki ütles ...

vahel võivad sellise dketikirjad ja ülessanded närvi ajada, aga samas sellised panevad tihti rahus endamisi mõtlema oma olemuse üle ja annab teisele inmesele hea ülevaate sinust :D

Päikest!

Anonüümne ütles ...

Kui ilusti kirjutatud! Ja inka tuleb sul ka ylihasti valja. Yks vaikene parandus ainult: mitte for time to time vaid from time to time. :)

Krentu ütles ...

Aitäh ! Muidugi from! Parandan kohe ära :)

mairold ütles ...

Ausalt ja ilusasti kirja pandud. Helge.

franklin-marshalls ütles ...

The total length of the Cheap D&G Sunglasses is also shorter as it starts at the hip, again resulting in the visual appearance of a shorter leg. An additional challenge of girls Abercrombie Fitch Online is that their centre back seam is also quite short. When someone wearing low-rise jeans bends over, it often reveals more of the buttock area than most of us wants to see. A classic and humorous example of this is Hollister Clearance sale. This also occurs when someone wearing low rider jeans sits down. There is just not enough fabric to cover the buttock area once bent and this is even more prevalent in super low rise true religion jeans outlet. This is a very unsightly scene even on the most magnificent of bodies.Tiger Shoes