MY ENGLISH BLOG

Pühapäev, mai 31

Liina seelik. Liina's skirt.

Edev, nagu ma olen, tahan ikka oma saavutustega lehvitada :) Ega see alati ei õnnestu - siis näiteks kui ma mõne asja enne ära kingin, kui pilti tuleb meelde teha. Õe vestikesest näiteks unustasin pilti teha ja ei saagi lehvitada :) Selle eest oli oidu Liina seelik jäädvustada. Liina tõi mulle ükskord kotitäie kangaid, et ma talle spiraalseeliku teeksin. Selline tuli välja ja Liina jäi minu meelest rahule ka. Kangaks on linane, lilleline on väga õhuke velvet.
Aga tegelikult on käsitööga hetkel nii, et vardad on nurgas ja kastekann on käes - ehk et üritan aiale pühenduda. Eelmise aasta kogemus näitas, et kui ikka ei hoolitse taimekeste eest nagu väikeste laste eest (minu kalli sõbranna väljend), siis pole mõtet ka midagi suurt loota... Kui mul sellel suvel aiaõnne on, ehk siis hakkate siin hoopis kurke ja kõrvitsaid ja astreid nägema :)
Ja homme (loodetavasti) kirjutan Sandri sünnipäevast ja peost ka :)
This is a spiral skirt I made for Liina. She chose the fabric, I did the sewing part. I was happy with the result, so was Liina.
At this time of year I spend more time in my garden than with knitting-sewing. So, maybe you will soon see pictures of cucumbers and pumpkins here :) 

15 kommentaari:

KK ütles ...

Väga armas seelik!

Helen ütles ...

Väga ilus, eriti armas on see lilleline kangas.

Mari-Liis ütles ...

Ilus sinine:)!

Tiina ütles ...

Ilus ja hästi naiselik nagu Su enda seelik saigi.
Kuna kirjutasid, kuidas selle lõike ise heaks sättisid, siis küsimus selline- kas lõiget teised ka osta näiteks saaksid, kui suurus on 38.?
Ilusat suve!

Eni ütles ...

Fantastiline seelik. Täitsa kadedaks teeb kohe. Mulle endale ka kangesti pikad seelikud meeldivad. Kui sa kunagi plaanid lõiget müüma hakata, siis ma oleks kindel ostja :)

Anonüümne ütles ...

Väga armas seelik! See lilleline kangamuster teeb seda eriti armsaks:)

Krentu ütles ...

Aitäh!
Selle lõikega on natuke keeruline - ta on lihtsalt üks kindla suurusega kõverik ja ma siis timmin seda vastavalt suurusele...

Kaisla Katriina Kroon ütles ...

Superlux on see seelik :)

Ma avastasin üks päev, et üks vana Suuri Käsitylehti (5/1994) sisaldab ka suht sarnast kaitalahame lõiget.

Anonüümne ütles ...

jälle ohkan siin... kui armas ;)
....enda kangaid pole veel ikka kokku saanud

kriuks2 ütles ...

just täna vaatasin Liina blogis et lahe seelik :) ja nüüd siis vaatan et näe sina oledki selle laheda seeliku valmis õmmelnud :) tubli töö ! Oskad sa öelda umbes palju sellisele seelikule kangast kulub?

leili33 ütles ...

Väga tore spiraalseelik!
Ja kui hästi see ühe isetegija heegelpitsidega kaunistet' põllega kokku sobib:)

Krentu ütles ...

Aitäh veelkord :)
Kriuks - umbes 7 m. Tükke jääb muidugi kõvasti üle...

Anonüümne ütles ...

Ma sattusin Teie blogisse alles täna ja lugesin kõik seniolnu läbi. Ja ma kohe pean Teile ütlema, et olete üks äärmiselt sümpaatne naine ja ma soovin Teile ja Teie toredale perele edaspidisekski imelilusat elu.
Kristi

Anonüümne ütles ...

Ma sattusin Teie blogisse alles täna ja lugesin kõik seniolnu läbi. Ja ma kohe pean Teile ütlema, et olete üks äärmiselt sümpaatne naine ja ma soovin Teile ja Teie toredale perele edaspidisekski imelilusat elu.
Kristi

Krentu ütles ...

Tänan, Kristi :)