MY ENGLISH BLOG

Esmaspäev, mai 3

1. mai


Laupäeval tähistasime meie kolmeteistkümnendat tutvumisaastapäeva traditsioonilise piknikuga.
Hommikul äratas meid vihmakrabin vastu akent aga vaatamata sellele seadis Andres sammud Rooslepa kabeli juurde talgupäevale, jättes meid koju ärkama ja piknikukorve ette valmistama. Ma oleks muidugi ka ise koos lastega tahtnud talgutada, aga kui lapsed oleks kõik selle aja õues olnud, siis oleks nad raudselt kohe autos magama jäänud ja mis piknik see siis ikka magavate lastega on. Pealegi nad ju niiväga ootasid seda ja keegi peab ju piknikukorvi eest ka hoolitsema.
Kui Andres lõunaajal koju jõudis, oli ka päike lõpuks välja tulnud ja nii võtsimegi kohe suuna Nõvale. Eelmisest aastast saime õppetunni, et oma kodu kullakallis ehk et meitel need kõikse paremad pikniku pidamise kohad. Päris mereäärde istuma me ei läinud, kuna tuul oli tugev ja Sander veel veidi nohune. Kohe meie piknikukoha kõrval oli selline horisontaalselt kasvav mänd, mis oli lastele suurepärane atraktsioon. Pärast jalutasime ka mere äärde. Koht oli nii ilus, et Maibrit viskas vahepeal suurest rõõmust kohe pikali :) Meil on see vist veres, talvel ma pidevalt viskasin lumme pikali, sest nii ilus oli:)
Menüüs olid traditsioonilised suitsukana-puuviljasalat ning laimi-maskarpoone kreem maasikatega, uued tulijad olid Nigella muhvinid ja kartuli-seenepirukad.
Mõnus oli ja las pildid räägivad :)

11 kommentaari:

Regina ütles ...

Järjekordselt mõnus perepiknik! :)
Palju õnne teile! ;)

Kairi Kaarlaid ütles ...

Palju, palju õnne!

Katariina ütles ...

Palju õnne teile kõigile! Kirssidega!

Anonüümne ütles ...

palju õnne ja kõike head teile!

ma ikka imestan - teil mõlemal kristaga vanemad lapsed nii ema nägu, et suisa uskumatu :)

A

Eve ütles ...

Palju õnne! Nii tore ja armas pere ja toredad ettevõtmised. Päikest teie päevadesse!

Rael ütles ...

Paistab mõnus-mõnus.

Krentu ütles ...

Aitäh teile!:)

Inga ütles ...

nii armas:)
palju õnne!

jaanika ütles ...

imeilus ja mõnus! Mul kohe tekkis huvi, et kuidas te siis täpselt see pikk aeg tagasi kohtusite :)sellisel põneval päeval :)

Krentu ütles ...

Aitäh, Inga!
Jaanika - me kohtusime tegelikult volbriööl Dekoltees aga kuna kell oli juba pool üks öösel, siis loeme 1. maid oma tutvumispäevaks.
Kui vaatad arhiivi, siis 2006 mais ma olen sellest natuke pikemalt ka kirjutanud.

Katts ütles ...

Nii tore on lugeda Teie blogi:)Väga armas.Ja ,et Te elate veel peaaegu samas kus elas minu vanaema:)