MY ENGLISH BLOG

laupäev, november 6

Hõbesüda. The Necklace.


Ükskord ammu, ubes viis aastat tagasi, kui ma ajaviiteks Kaubamaja kulinate osakoda revideerisin, leidsin sealt ühe tõeliselt ilusa kaelakee. Nii kui ma seda nägin, tundsin ära, et see on minu ehe. Ilma pikemalt juurdlemata ostsin ta ära ja muidugi sai südamest minu absoluutne lemmik. Ta oli täpselt paraja pikkuse ja jämedusega ning sobis peaaegu iga outfitiga. Süda sai ka väga palju komplimente ja korduvalt juhatasin ma inimesi Kaubamaja ehteosakonda :)
Siin blogiski on see kaelakee figureerinud, näiteks Pitskampsuni postituses, kus Katrin küsis, et appi, kas sul on Tiffani kaelakee või:) Ma pean ausalt tunnistama, et ma ei tea Tiffany südametest midagi, aga ilmselt Katrin seda silmas pidas.
Ühel hetkel tekkis mul mõte, et selline kaelakee võiks ju olla hõbedast, kuna kandsin ma seda tõesti tihti. Kullassepa juurde ma oma sooviga aga ei jõudnud ega jõudnud. Siis aga teatas minu pinginaaber, et tema on hakanud kullassepa õpilaseks, kuna see on juba aastaid tema suureks unistuseks olnud. Ja kuna minu südamekee jäi ka temale silma, siis ta lahkelt pakkuski, et ta proovib mulle samasuguse hõbekee teha.
Kuna sõbrannal oli juba selleks ajaks kolm last ja vahepeal sündis neljaski, siis ma ei julgenud isegi küsida, et kuidas kee tegemine läheb. Seega oli kohe suur üllatus, kui sõbranna mulle öösel kell 2 sõnumi saatis, et kee on valmis, aga ta ei tea, kas ta raatsib selle mulle ära anda :)
Ikka raatsis:) Ja pildid räägivad enda eest. Kusjuures ka kett on käsitsi tehtud, lüli lüli haaval. Ma olen niiiiiii rahul:)
PS. Kui keegi soovib endale ka sellist kingitust teha, siis ma võin kontaki jagada. Mu meiliaadress on üleval paremal:)
Some years ago I purchased a heart-necklace. It became my favorite necklace because it was so wearable and perfect for almost every outfit. I wore it a lot. For example here. After my old friend announced that she become a goldsmith-student, I asked her to make a silver copy of my precious cheap necklace. And here it is! It is much better than the first one and I am so in love with it! Btw, it weighs 67 g!
PS. If you'd like one too, I am happy to share my friend's contact:)

10 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Ma ei kanna üldse eriti ehteid, aga see süda .. võitis ka minu südame. Tõepoolest kaunis. Muljetavaldav.

Sirliiz ütles ...

Imeilus, imeilus! Mulle jäi ka see kee juba su varasemas postituses piltidel silma. Aga nüüd hõbedast tehtuna, kaunis ja ajatu ehe, sellist kannaks hea meelega isegi.

Nele ütles ...

Kaunis ehe! ;) Esimese pilguga vaadates, tundus, et tegemist on Pilgrimi ehtega- eks iga tunneb ära v sarnasust sellega, millega tema kokku puutunud. :)
Üldse ehete ja rõivastega, mis mulle tundub, on lugu sedasi, et kui miski väga meeldib, siis inimene kannab ta väga hästi välja ja see sobib ka talle.
Su postitused tegemistest on alati nii südamlikud ja soojad.

KK ütles ...

Väga ilus ehe! Lemmikehted ongi sellised, mis nagu kasvaks kandjaga kokku. Minu lemmik on suvel Haapsalus kingituseks saadud filigraanlilleke.

PS. Huvitav oli ka see, et ma just valmistasin ette oma postitust talvekinnastest ja igavast pluusist ning mul käis silmade eest läbi sinu pitskampsun. Mul oli nagu meeles, et sa kudusid seda ka ilmatuma aja :). Ja nüüd avasin readeri ja leidsin selle postituse siin, kus on lingitud samale kampsunile :)

Triin ütles ...

Süda on imeilus ja võrratult kaunis!

Marmelaad ütles ...

ma käin seda südant siin juba mitmendat korda imetlemas, ega ei oskagi nagu midagi tarka öelda....lihtsalt tahtsin öelda, et käisin siin ja ilus oli...:DD

Louisette ütles ...

Lovely hart jewels.
Greeting from Belgium, Louisette with two golden and one cat blue chartreux Scratchy

Anonüümne ütles ...

Täitsa M-le moodi. Mis tema on pähe võtnud, saab ka valmis. Kasvõi öösel ja nelja lapse kõrvalt. Jube ilus ikka!


Laine A.

Katrin ütles ...

No nüüd igatahes on sinu ehe veel eksklusiivsem kui see Tiffany oma. :)Tõsiselt väga, väga ilus.

Jessi ütles ...

Beautiful necklace!