MY ENGLISH BLOG

Neljapäev, november 3

Sügisjalutuskäik


Meie peres pole eriti tublisid matkajaid või jalutajaid. Ikka me leiame midagi vajalikku siin koduõuel teha ja nii jäävad kõik matkarajad ja metsateed meie poolt vallutamata. Seda enam ei taha lasta ma hääbuda meie sügisjalutuskäigu tradisioonil, mis sündis kunagi linnas elades eesmärgiks mitte maha magada värvilist sügist, mida linnas nii palju ei näe. Kuna ma nii armastan traditsioone, siis ei raatsi ühtegi raisku lasta ja nii ta ikka lükkab meid mõnele matkarajale ja pärast on muidugi hea olla ja mõtleme, et miks me nii harva "matkamas" käime.
Seekord läksime siia päris kodu ligidale - Andres leidis interneti abiga siit ühe matkaraja. Päris elus andis seda ikka natuke otsida ja teel sinna kohtasime hulgaliselt jahimehi, nii et natuke kõhe oli isegi metsa minna, vaata et kuuli kerre ei saa :) Ja Sander muidugi jäi autos magama ja esimese jalutuskäigu poole ta lihtsalt jonnis ja tahtis kukile. Peale kosutavat einet aga tuli lapsele rõõmus tuju tagasi ja oh seda rõõmu kui sai soolaugastesse mõnusa lurtsuga kive visata :) Ja pärast käisime veel rannas ka ja lõpuks läksime Roostale sööma :)

Lehed olid küll enamjaolt puudelt juba langenud aga selle aasta sügismatk sai siiski ametlikult tehtud. Tunne oli pärast nii mõnus, tahaks kohe veel mõne matkaraja jalge alla võtta.


9 kommentaari:

Arnikai ütles ...

See on nii õigus, et sellised jalutuskäigud teevad väga hea tunde ja siis mõtleme, et kohe ja varsti läheme uuesti.... siis aga kodu ümber tuhat tegemist... kuni mööduvad kuud ning aastaajad, mis järgmise jalutuskäiguni viivad...

Kristi ütles ...

Eelviimasel pildil on nii ilusad sügisetoonid! Neid kõiki (ka jopede roosat ja oranzi) kombineerides saaks ilusa kampsuni. Ja tõeliselt armas traditsioon!

Heli ütles ...

Minagi jalutasin täna sügises Noarootsis. Ostsin keskpäeval kauni Käsitööpäeviku ja kerisin end koju jõudes diivninurka,kohvitass ühes ja raamat teises käes ning lausa tundsin sügisese metsa ja mere hõngu. Täna jõudsin rännata läbi Sügise.
Aitäh!

soodoma ja gomorra ütles ...

ja, ja, nagu Õnneapalu ütles: ...see kõik on alati nii korraks.
Aga kui ta on, on see just nagu alatiseks....:)

Annika ütles ...

Soovitan Silma loodusõpperada. Meie käisime kevadel ja siis jäi linnuvaatlustori juurde minemata, kuni suur vesi tuli vastu, aga ehk nüüd saab.
Ja raamatu eest tahtsin tänada. See on nii ilus!!! Kirjeldamatult. Eriti palju pole veel jõudnud lugeda ja süveneda, sest peagi kolmeseks saav preili ja 3-kuune titabeebi ei lase pikalt millegagi tegeleda, kuid tasapisi piilun mõnusatel hetkedel. Tahaks uuesti vardad haarata ja kuduma hakata. Eks see aeg ka tuleb. Aga raamat on võrratu! Palun teist osa koostama hakata!

Krentu ütles ...

Aitäh teile :)

Anonüümne ütles ...

Mees käis täna linnas ja palusin tal endale Sinu raamatu osta. Ma olen väga tänulik Sulle selle kirjutamise eest. Hingasin sisse uue raamatu lõhna ja mulle tundub, et seal oli ka natuke seda merelõhna....Nii kaunis ja siiras ja armas ja inspireeriv! Mulle on ka taaskasutus ja roheline mõtlemine väga hingelähedane ja samamoodi on mul kaks pisikest põnni, kellele olen juba Sinu õpetuste järgi ka üht-teist teinud. Ja kindlasti teen tänu raamatule veel. Minu kummardus ka fotode eest - hetked ja pilgud ja valmistatud esemed - nende fotodega on kogu see soojus ja südamlikkus edasi antud! Tänud! Helina

Krentu ütles ...

Helina - tänan südamest :)

Ingrid ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.